Akgün Mobilya Hakkında

Mobilya Üretiminde Kalite – Akgün Mobilya

Akgün Mobilya Siz Değerli Müşterilerimizle Projeli Kordineli Bir Şekilde Çalişarak Tasarımlarını Sizlerin İstek Ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik,Doğal,modern ve Fonksiyonel  Olarak Oluşturmayı Amaçlar…  Akgün mobilya üretimine büyük ölçüde önem veren ve en önemlisi mobilya üretiminde değişikliklere açık bulunmuş olan firmamız dünya kalitesi prosedürüne uygun mobilya üretimi yapmaktadır.

“Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…”

photo

Üretim Prosedürü

Mobilyalar hiç bir zaman fabrikasyon veya seri imalat olarak üretilmeyerek, daima el işi, ince işçilik ve göz nuru ile işinde profesyonelleşen ustaların ellerinde imal edilmektedir.

Sektörümüzde 1.sınıf mobilya üretimini prosedür haline getiren firmamızda ilkelerimiz gereğince en kaliteli mobilyaları üretmekte, modern mobilya modelleri ve tasarımlarını her geçen gün takip etmekteyiz.

photo

Üretimde Profesyonel Kalite

1995′den bu yana mobilya üretimi yapılan firmamızda 1.sınıf kalitede malzemelerle üretim yapmakta, aynı kalitede ürünü %50′ye varan indirimler ve fırsatlarla sunmaktayız. Firmamızda üretilen mobilyalar kalite konusunda tescillenmiş olup organik mobilya kalitesindedir.

200

Fazla Proje Tamamladık

500

Kişiye Hizmet Verdik

40

Yıllık Deneyime Sahibiz

Referanslarımız